Вы здесь

Ресторан "Старгород"

Ресторан "Старгород"

Львов
вулиця Римлянина

Ресторан «Старгород» - расположен в самом центре  города Львов . Фишка ресторана это свежее пиво которое варят по чешской технологии как делали это сто лет назад, только из чешских ингредиентов под контролем пражского института пивоварения в лице главного пивовара Франтишека Швец.

Гостям предлагают блюда немецкой и европейской кухни также большой ассортимент закусок к пиву.

Отдыхая в Старгороде Вы получите незабываемые эмоции и хорошие фото на память об этом вечере. Фото можно найти на официальном сайте или на странице в Facebook.

Cвязанные:

Видео

Последние отзывы

— Oleg Dakhno
дорога “пузата хата” з гидотним інтер'єром. Іжа доволі непогана. Дивує депозитна система, коли платиш за ще неотриману послугу. Окремої уваги заслуговує...
2
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Оценка: 
2
Ціни (вис -> низ): 
0
Аватар пользователя google comments
Oleg Dakhno

дорога “пузата хата” з гидотним інтер'єром. Іжа доволі непогана. Дивує депозитна система, коли платиш за ще неотриману послугу. Окремої уваги заслуговує колхозний музичний репертуар, ще трохи б і точно увімкнули б “ти ж мене підманула”, враження як від сільської столовки з цінами непоганого ресторану. Краще вже піти у “реберню”

30.10.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Оценка: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Аватар пользователя google comments
Константин Русовский

Кожен раз коли буваю у Львові, це місце серед перших яке потрібно відвідати

27.10.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
0
Оценка: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Аватар пользователя google comments
Павло Качмар

Прекрасне місце для великих груп, можливо, найкраща їжа в місті!

25.10.2018
3
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
0
Обслуговування: 
3
Оценка: 
3
Ціни (вис -> низ): 
0
Аватар пользователя google comments
Nika Ageeva

Знаметий і дуже великий ресторан.
На вході Вас зустрінуть, організовують столик якщо ви не бронювали і проведуть до нього. Якщо ж у Вас є верхній одяг, то в ресторані є гардероб, де працюють дуже ввічливі жінки (до речі, не забудьте перевірити кишені, тому що заклад не несе відповідальності за втрачені речі!).
Навпаки гардероба розташувалася стіна з сувенірною продукцією.
Далі по ліву руку коридору будуть висіти карти з позначеними місцями від гостей закладу. З яких тільки куточків земної кулі там не було людей! У цьому ж коридорчику розташовані і вбиральні, які мають всередині загальну невелику кімнату)
У ресторані 2 зали. На першому поверсі найбільший, а на другому трохи менше.
Є сцена, на якій грають живу музику, також проводять шоу, але воно починається приблизно о 9:30.
Обслуговування в ресторані відмінне, весь колектив дуже доброзичливий.
До речі на першому поверсі практично всі столи були банкетні. У закладі також дуже багато іноземців.
На рахунок кухні: замовляючи баранину і яловичину їх не виявилося. Довелося вибрати курку. У підсумку замовили салад Октоберфест, курячі ніжки, пиво, чай, стейк і курку з овочами.
Хотілося зауважити, що по приходу стіл був жирним, після того як я протерла серветкою вона виявилася чорною.
Пиво було чудовим, ніжки подали з соусом, від соусу ми були в захваті, курячі ніжки ми з'їли із задоволенням і потім ще довго їх згадували. Вони були просто незрівнянні !!! Шолом був смачним, але цибулю трохи гірчить. Курка з овочами була на 4. Овочі були смачні, а курка так собі. І найголовніше - стейк. Стейк був жахливим. Як тільки його подали і я його спробувала він був дуже жорстким ... Природно його не з'їли, але згадували не дуже з хорошого боку. Також на столі не було сільнички і перечниці. Але зате було два кухлі з великою кількістю серветок. Це порадувало, але нам вистачило б і одного кухля) І ще хочу зауважити один плюс при подачі ніжок, нам принести осьмушку з лимонною водою! Це нам дуже сподобалося, тому що не у всіх закладах вам їх принесуть!
В принципі все було непогано, але ті мінуси з якими ми зіткнулися переважують плюси ... Тому тверда трійка.

25.10.2018
5
Розташування: 
0
Вигляд, інтерєр: 
5
Обслуговування: 
0
Оценка: 
5
Ціни (вис -> низ): 
0
Аватар пользователя tripadvisor comments
KzTeMa

Очень вкусно! Обязательно для посещения во Львове
Заказав свиную рульку вы никогда не пожалеете. Хрустящая корочка и сочная внутри, подаётся с соусом из горцицы, которая отлично сочетается с блюдом. Также, стоит заказать дигустационный набор пива, который варится в их пивоварне. К пиву подают целую тарелку солёных очищенных семечек и это кайф :) Внутри крутой интерьер и всегда весело. Мест полно, так что почти всегда можно найти мест, за исключением наверно вечера выходных и пятницы :(

18.10.2018